استان مازندران گره گشای صنعت بسته بندی کشور

استان مازندران گره گشای صنعت بسته بندی کشور

استان مازندران گره گشای صنعت بسته بندی کشوررییس اتاق بازرگانی مازندران عزم روسیه را برای واردات محصولات ایرانی جدی دانست و گفت: در این بخش مازندران برای صادرات محصولات جدی وارد عمل شده است.

وی افت ارزش پولی روسیه را ازجمله عواملی برشمرد و گفت: این امر سبب شد تا بر روی صادرات محصولات نیز تاثیرگذاشته شود.

مهاجر با اشاره به اینکه در بسته بندی محصولات با مشکل جدی روبرو هستیم گفت: اکنون برخی محصولات از طریق برخی کشورها و با بسته بندی آنان، صادر می شود و باید صادرات محصولات را انضباط دهیم.

رئیس اتاق بازرگانی مازندران با بیان اینکه مجموع صادرات استان از ۵۰۰ هزار تن در سال جاری فراتر رفته است، گفت: این میزان تا پایان سال جاری نیز رشد چشم گیری خواهد یافت.

با توجه به اتفاقات اقتصادی دو کشور روسیه و ترکیه فضای مناسبی برای استانهای شمالی کشور جهت توسعه صادرات غیر نفتی مهیا شده است، فضایی که با مدیریت صحیح می تواند گامهای موثری در شکوفایی صنعت و اقتصاد ایران بردارد.

یکی از شرکت هایی که می تواند تاثیر بسیار خوبی در صنعت بسته بندی کشور به منظور صادرات هرچه بیشتر کالا به کشورهای دیگر داشته باشد گروه صنعتی مازرون فوم است که با بهره گیری از ماشین آلات به آخرین تکنولوژی رو دنیا و با بهره گیری از متخصصان با تجربه و کار آزموده در زمینه بسته بندی، اقدام به تولید انواع ظروف یکبار مصرف(تک پرسی، دو پرسی، دیس های کشتارگاهی، ظروف دیپلمات و ...) نمود که کلیه این محصولات دارای نشان استاندارد می باشند و با توجه به اینکه دارای طراحی بسیار زیبا و تنوع رنگ می باشند می توانند کمک حال بسیار خوبی برای افزایش هرچه بیشتر صادرات کالا و در نهایت بهبود وضعیت اقتصاد کشور باشد.

دیدگاه خود را برای ما بنویسید

رکوردی جهت نمایش وجود ندارد.

MAZEROON FOAM