بازدید معاون درمان شبکه بهداشت شهرستان قائمشهر و هیئت همراه از گروه صنعتی مازرون فوم

بازدید معاون درمان شبکه بهداشت شهرستان قائمشهر و هیئت همراه از گروه صنعتی مازرون فوم

صبح امروز آقای دکتر فاضلی معاون درمان شبکه بهداشت شهرستان قائمشهر با هیئت همراه از کارخانه گروه صنعتی مازرون فوم بازدید به عمل آوردند.


ایشان در این بازدید از ماشین آلات و دستگاه های به روز که با آخرین تکنولوژی روز دنیا ساخته شده و گروه صنعتی مازرون فوم از آن بهره می برد دیدن کردند. همچین در این بازدید از آخرین و جدیدترین محصولات گروه صنعتی مازرون فوم رو نمایی شد.

همچنین در طی این بازدید جناب آقای مهندس مهدی محمدی مدیر عامل محترم گروه صنعتی مازرون فوم به تشریح چگونگی ساخت ظروف یکبار مصرف پرداختند و گفتند: همه می دانیم که امروزه چقدر استفاده از ظروف یکبار مصرف در سراسر جهان فراگیر و گسترده شده است.

این ظروف به علت ویژگی هایی خاص از قبیل قیمت ارزان، سهولت در جابه جایی و احتیاج نداشتن به شستشو و ... در بین مردم محبوبیت خاصی پیدا کرده اند اما اغلب مردم غافل از این که این ظروف در عین راحتی و ارزان بودن اگر جنس مواد تهیه شده این ظروف استاندارد نباشد و از کیفیت لازم برخوردار نباشد چقدر می تواند سلامت افراد جامعه را به خطر بیاندازد.

او در ادامه گفت: بسیاری از برندهای موجود در بازار گواهی ثبت و نشان مربوط به ظروف یکبار مصرف را دارا نیستند. از این رو شاید با قیمت ارزان تری به بازارعرضه و به دست مشتری برسد. به همین جهت گروه صنعتی مازرون فوم با داشتن تیم کاری کنترل کیفیت مجرب و استفاده از مواد اولیه پلی استایرن مرغوب و با داشتن گواهی ثبت محصول و پروانه ساخت از وزارت بهداشت اقدام به تولید ظروف یکبار مصرف فومی نمود که هیچ گونه خطری برای سلامت جامعه و افراد ندارد.

ایشان در پایان خاطرنشان کردند: سلامت افراد جامعه برای ما از هر حیث حائز اهمیت است و از مردم عزیزمان می خواهم در انتخاب و استفاده از ظروف یکبار مصرف نهایت دقت را داشته باشند، زیرا استفاده از محصولات نامرغوب و ارزان چه بسا موجب بیماری هایی که سلامت انسان را تهدید می کند، خواهد شد.

دیدگاه خود را برای ما بنویسید

رکوردی جهت نمایش وجود ندارد.

MAZEROON FOAM