بسته بندی مناسب گامی بنیادین در حمایت از کالای ایرانی

بسته بندی مناسب گامی بنیادین در حمایت از کالای ایرانی

بسته بندی مناسب گامی بنیادین در حمایت از کالای ایرانی


به منظور حمایت از کالای ایرانی می بایست تحول اساسی در حوزه طراحی، بسته بندی، کیفیت، قیمت و مشتری پسندی کالای ایرانی به وجود آید تا بتوان به بهبود بازار داخلی امیدوار شد.

طبق گزارشات رسیده دبیر اتاق تعاون استان اصفهان گفت: فرهنگ استفاده از کالای ایرانی می بایست از زمان کودکی و در طول مدرسه آموزش داده شود و مصرف کالای داخلی به عنوان یک ارزش برای کودکان تلقی شود.

او همچنین گفت: یکی دیگر از شیوه هایی که می توان حمایت از کالای ایرانی را به کمک آن فرهنگ سازی کرد، استفاده مسئولان از کالای ایرانی و داخلی است که به عنوان یک الگو برای سایر اقشار مردمی باشند.

طاهری در ادامه گفت: در صورتی که بتوانیم از ظرفیت شرکت‌های تولید کننده برای ارتقا کمیت و کیفیت تولیدات داخلی استفاده کنیم، می توانیم بازار داخل و خارج را بهبود ببخشیم.

او خواستار اقدام جدی در حوزه برندسازی کالای ایرانی شد و اعلام کرد: باید بسترسازی خوبی در راستای شرکت تولید کنندگان در نمایشگاه های بین المللی ایجاد شود.

طاهری گفت: تولید کالای داخلی بی کیفیت ضربه مهلکی به حمایت از کالای ایرانی خواهد زد که در این قسمت باید دستگاه های نظارتی وارد شوند و با ممانعت از تولید کالای نامرغوب، شوق استفاده از کالای ایرانی در بین مردم را افزایش دهند.

او با گفتن این مطلب که باید تحول اساسی در حوزه طراحی، بسته بندی، کیفیت، قیمت و مشتری پسندی کالای ایرانی صورت گیرد، گفت: این امکان زمانی به وجود می اید که بازار را سرشار از کالای ایرانی کرد و از نظر فروش بازار را به دست آورد که قدرت رقابت با کالای خارجی را داشته باشد.

در راستای تحقق خرید کالای ایرانی گروه صنعتی مازرون فوم با تکیه بر توان داخلی خود و با بهره گیری از متخصصان با تجربه و همچنین استفاده از ماشین آلات روز دنیا اقدام به تولید انواع فوم پلی اتیلن  و ظروف یکبار مصرف و همچنین انواع یونولیت های سقفی و دیواری نمود که کلیه این این محصولات دارای نشان استاندارد بوده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند تا اعتماد مشتریان نسب به خرید کالای ایرانی بیشتر شود.


دیدگاه خود را برای ما بنویسید

رکوردی جهت نمایش وجود ندارد.

MAZEROON FOAM