توجه به بسته‌بندى کالا‌های ایرانی، صادرات را تقویت می‌کند

توجه به بسته‌بندى کالا‌های ایرانی، صادرات را تقویت می‌کند

توجه به بسته‌بندى کالا‌های ایرانی، صادرات را تقویت می‌کندیکی از نارسایی‌های پیش رو، در حوزه تولید داخلی، به بسته‌بندی ضعیف آنها باز می‌گردد، مقوله‌ای به ظاهر ساده که عامل هدر رفت بسیاری از فرصت های اقتصادی و تنزل جایگاه کالای ایرانی است.

برای ارتقای جایگاه تولیدی کشور، توجه به مجموعه‌ای از عوامل و مولفه ها، ضروری است، امری که به ظاهر ساده که متاسفانه به دلیل کم توجهی و بی‌توجهی باعث فرصت سوزی‌های بسیاری در بازار داخلی و خارجی شده و همین موضوع بستر را برای پیشی گرفتن رقبای ایران در برخی از کالا‌ها و محصولات هموار ساخته است. یکی از این موارد به سبک و سیاق بسته‌بندی کالا‌ها معطوف می‌شود.

حسین طائفی، یکی از فعالان عرصه چاپ و بسته‌بندی در استان البرز، با اشاره به نقش تعیین کننده بسته‌بندی و نوع چاپ، در عرضه و فروش کالا‌ها و محصولات داخلی، اظهار کرد: یک بسته‌بندی مناسب تابعی است از شکل، فرم، رنگ و عناصر تصویری و گرافیکی که مجموعه این عوامل شکل دهنده یک بسته‌بندی حرفه‌ای است و به واقع همین مولفه‌ها است که بازار یک منطقه و جامعه هدف محصولات تولیدی را مجذوب خود می‌کند.

با توجه به این گزارش گروه صنعتی مازرون فوم یکی از واحدهای صنعتی کشور می باشد که با بهره گیری از ماشین آلات با آخرین تکنولوژی روز دنیا اقدام به بسته بندی انواع مواد غذایی و پروتیئنی نموده که کلیه این محصولات با کیفیت بسیار بالا و دارای مجوز ساخت از اداره بهداشت می باشد و همچنین به خاطر داشتن تنوع در طرح و رنگ می تواند کمک حال بسیار خوبی برای صادرات محصولات به کشورهای دیگر باشد.


دیدگاه خود را برای ما بنویسید

رکوردی جهت نمایش وجود ندارد.

MAZEROON FOAM