مشکلات صنعت بسته بندی و تاثیر آن بر صادرات

مشکلات صنعت بسته بندی و تاثیر آن بر صادرات

مشکلات صنعت بسته بندی و تاثیر آن بر صادرات


یک کارشناس اقتصادی تصریح کرد: بسته بندی نامناسب موجب شده تا بسیاری از کالاهای ایرانی با وجود مرغوبیت، امکان رقابت در بازارهای صادراتی را نداشته باشند.

بهرام شهریاری کارشناس اقتصادی پیرامون مبحث بسته بندی در کشور و تاثیرات آن بر رشد صادرات، اظهار کرد: ضعف موجود در صنعت بسته بندی کشور از نداشتن برنامه مشخص و جامعی برای صادرات نشأت می گیرد.

وی در ادامه افزود: در صنعت بسته بندی در دنیا ، استانداردهای مشخصی تعریف شده که تبعیت از آنها در کنار توجه به فرهنگ و نوع بازار هر کشور می تواند، تاثیر بسزایی در افزایش صادرات داشته باشد.

این کارشناس اقتصادی تصریح کرد: بسته بندی نامناسب موجب شده تا بسیاری از کالاهای ایرانی با وجود مرغوبیت، امکان رقابت در بازارهای صادراتی را نداشته باشند.

با توجه به این گزارش گروه صنعتی مازرون فوم یکی از واحدهای صنعتی کشور می باشد که با بهره گیری از ماشین آلات با آخرین تکنولوژی روز دنیا اقدام به بسته بندی انواع مواد غذایی و پروتیئنی نموده که کلیه این محصولات با کیفیت بسیار بالا و دارای مجوز ساخت از اداره بهداشت می باشد و همچنین به خاطر داشتن تنوع در طرح و رنگ می تواند کمک حال بسیار خوبی برای صادرات محصولات به کشورهای دیگر باشد.

دیدگاه خود را برای ما بنویسید

رکوردی جهت نمایش وجود ندارد.

MAZEROON FOAM